Implantologia

Usługi

 

W ostatnich latach obserwuje się niezwykle dynamiczny rozwój implantologii, który jest konsekwencją ogromnego postępu nauki. Implanty stomatologiczne w doskonały sposób trwale odtwarzają brakujące zęby stwarzając nowe możliwości terapeutyczne i rehabilitacyjne, zapewniające pacjentom znacznie większy komfort fizyczny i psychiczny niż konwencjonalne metody leczenia protetycznego (jest to alternatywa wobec tradycyjnych, NIE ZAWSZE satysfakcjonujących rozwiązań protetycznych).

Implant zastępuje korzeń zęba. Jest wykonany z tytanu umożliwiając dobrą integrację wszczepu z kością tj. obrasta kością i pozostaje w niej na zawsze czyniąc go najbardziej stabilnym podłożem dla przyszłego zęba.

Skuteczność implantów Straumann potwierdza ponad 3000 niezależnych publikacji naukowych, jakie pojawiły się na przestrzeni ostatnich 30 lat. Czyni to z nich najlepiej przebadane implanty na świecie.

 

 

Ceny implantów

 

STRAUMANN – 3.350 PLN

 

 

SGS – 2.550 PLN

 

 

ISY Camlog – 2.950 PLN

 

 

Zalety implantów

 • Nie wymagają spiłowania sąsiednich, zdrowych zębów.
 • Estetyka i wygoda – estetyka i wygoda użytkowania nowego uzębienia jest niezwykle zbliżona do naturalnego.
 • Odbudowują pewność siebie i podnoszą jakość życia.
 • Wzmacniają i stabilizują sąsiednie zęby.
 • Dają poczucie odzyskania swoich własnych zębów.
 • Zabieg umieszczenia implantu jest bezpieczny, a dyskomfort po nim nie większy niż po usunięciu zęba.

 

Implanty zębowe są całkowicie bezpieczne dla organizmu, ryzyko odrzucenia wynosi zaledwie 1-1,5%

 

Wskazania do leczenia implantologicznego

Praktycznie wszystkie ubytki zębowe, a więc jako uzupełnienia zarówno pojedynczych, jak i liczniejszych braków oraz całkowitego bezzębia.

Postępowanie implantologiczne w naszej klinice

Zaplanowanie leczenia implantologicznego jest poprzedzone badaniami rentgenowskimi oraz dokładnymi badaniami diagnostycznymi. Czynności te pozwalają lekarzowi określić warunki zębowe i zaproponować pacjentowi adekwatne zarówno do nich jak i do jego oczekiwań możliwości. Przebieg leczenia uzależniony jest od wybranego rozwiązania implantologicznego. Zarówno czas trwania jak i dokładny harmonogram wizyt lekarz może określić dopiero na pierwszej wizycie konsultacyjnej. Zabieg umieszczania implantu wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest on całkowicie bezbolesny. W ciągu kilku dni po zabiegu mogą pojawić się nieznaczne dolegliwości, ale zwykle nie są one większe jak po usunięciu zęba.

SGS Dental Implant System

SGS Dental Implant System – Setki tysięcy ludzi na całym świecie używa szwajcarskich implantów firmy SGS Dental, które są zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych przez FDA i w Europie przez CE. Spełniając najsurowsze normy międzynarodowe, implanty SGS zapewniają rozwiązanie w każdej sytuacji i pozwalają  na nowo cieszyć się perłowo białym uśmiechem. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii system SGS uzyskał jakość, na którą udziela dożywotniej gwarancji swoim pacjentom.

Dodatkowe informacje na stronie www.sgs-dental.com

pobierz ulotkę

 

Straumann

Produkty firmy Straumann wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów precyzyjnie wytwarzanych w Szwajcarii. Przełomowe innowacje takie jak powierzchnia SLActive® lub materiał wysokiej wytrzymałości Roxolid® podkreślają pozycję firmy Straumann jako jednego z najbardziej innowacyjnych liderów w implantologii od ponad 60 lat.

Nieliczne systemy na rynku są naukowo przebadane. System implantów Straumann® jest jednym z najlepiej udokumentowanych przez ponad 35 lat szerokich badań naukowych, klinicznych doświadczeń oraz w efekcie ponad 700 naukowych publikacji.

Dodatkowe informacje na stronie www.wszystkooimplantach.pl

 
 • Ponad 35 lat doświadczenia klinicznego oraz ponad 700 publikacji naukowych.
 • Ponad 14 milionów implantów wprowadzonych na całym świeci.
 • Precyzja i jakość “Made in Switzerland”.
 • Zaufana marka w ponad 70 krajach.
 • SLActive® – unikatowa powierzchnia dla lepszej przewidywalności i krótszego czasu leczenia.
 • Roxolid® – unikatowy materiał dla mniej inwazyjnych opcji leczenia.
 • Wieczysta gwarancja na implanty Straumann.

 

Procedura leczenia
5 kroków do nowego uśmiechu

Dokładna diagnostyka , indywidualna konsultacja oraz leczenie przygotowawcze są ważnymi kamieniami węgielnymi dla terapii implantami zakończonej sukcesem.

 • Krok 1: Diagnostyka i podejmowanie decyzji
 • Krok 2: Implantacja – implant zostaje umocowany w kości
 • Krok 3: Okres gojenia – implant zrasta się z kością
 • Krok 4: Twoje nowe zęby są robione w laboratorium protetycznym
 • Krok 5: Umocowanie ostatecznej rekonstrukcji
 

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

więcej

Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.

więcej