Oferta

Ortodoncja

 

 

Prostsze zęby nawet po 3 miesiącach

 

 

 

 

 

System przezroczystych nakładek Invisalign

Każda innowacyjna cecha systemu Invisalign służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego przez Ciebie uśmiechu. Właśnie dlatego miliony osób skorzystały z naszych zdejmowanych, niemal niewidocznych nakładek i w ten sposób odmieniły swoje życie.

 

Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do nowego uśmiechu – efektywnie, delikatnie i precyzyjnie.

Stworzone, aby przekształcić każdy uśmiech

Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia Invisalign. W połączeniu z doświadczeniem lekarza Invisalign nakładki można wykorzystać do leczenia osób ze skrzywieniami zębów od lekkich do skomplikowanych.

 

Stworzone zmyślą o zawsze aktywnych nastolatkach

Przezroczyste nakładki Invisalign mogą teraz poprawiać uśmiech nastolatków, przy mniejszym bólu i większej precyzji, w czasie tak krótkim jak 6 miesięcy w przypadku zmian nakładek co tydzień. Dzięki nakładkom niezakłócającym codziennego życia każdy nastolatek z ufnością spojrzy w przyszłość.

 

Proces leczenia Invisalign

1. Konsultacja

Po zakwalifikowaniu do leczenia przez lekarza Invisalign zostają wykonane prześwietlenia, skany cyfrowe lub wycisk zębów pacjenta. Ta dokumentacja jest podstawą do stworzenia planu leczenia ClinCheck® 3D konkretnego pacjenta.

 

2. Nakładki

Pacjent otrzymuje w gabinecie lekarza zestaw wykonanych specjalnie dla niego nakładek, które musi codziennie nosić i wymieniać w domu – przeciętnie co 1-2 tygodnie. 

 

3. Wyniki

Lekarz spotyka się z pacjentem co 6-8 tygodni w celu monitorowania postępów leczenia i wydania nowych nakładek. Po zakończeniu leczenia wymagane jest stosowanie aparatu retencyjnego, który utrzymuje zęby w ich nowej pozycji. 

 

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

więcej